У Щасті будують новий КПВВ через лінію розмежування (ФОТО)

uatv
24.09.2020
Фото штабу ООС

В місті Щастя (Луганська область) будують додатковий пункт пропуску через лінію розмежування.

Про це інформує пресцентр штабу ООС.

Спорудження додаткового пункту пропуску здійснюється у два етапи. Спершу облаштовується пішохідне сполучення, потім – автомобільне.

До будівництва КПВВ залучили особовий склад ЗСУ, ДПСУ, а також представників військово-цивільних адміністрацій Донецької та Луганської областей, робітників Попаснянського районного водоканалу та регіональної служби автомобільних доріг.

Наразі триває розбудова дорожньої мережі та ремонт мосту через річку Сіверський Донець. Уже розчищений і майданчик для розгортання сервісної зони. Крім того, на відведену ділянку доставлені і встановлені три мобільних житлових модулі.

Допомогу в спорудженні КПВВ запропонували міжнародні гуманітарні організації. За їхньої підтримки, на новому пункті пропуску будуть облаштовані санітарні зони, медичні модулі, пункти надання адміністративних послуг, пункт обігріву та намети для відпочинку осіб, які перетинають КПВВ.

Новий КПВВ “Щастя” планують відкрити 10 листопада 2020 року.

Очікувана пропускна спроможність нового пункту в’їзду-виїзду – 10-15 тисяч осіб та 3-5 тисяч транспортних засобів за добу.

У штабі нагадали, що наразі у районі проведення ООС щоденно функціонує КПВВ “Станиця Луганська”, двічі на тиждень – КПВВ “Новотроїцьке”. Решта пунктів пропуску, а це “Золоте”, “Мар’їнка”, “Гнутове” та “Майорське”, не функціонують з вини окупаційних військ.

Нагадаємо, що КПВВ на Донбасі перейшли на осінній режим роботи.

Раніше на КПВВ “Станиця Луганська” затримали жінку, яка перевозила товари подвійного призначення.

Джерело UATV
дата 24.09.2020
категорії ООС (АТО)
поділитися

Схожі новини


Топ новин на UA|TV

×