У Сенаті США з’явилася нова резолюція щодо Криму

Вона засуджує й не визнає російської окупації українського півострова 

uatv
11.07.2018
Фото Укрінформ-UATV

Про це повідомило Посольство України в США на своїй сторінці у Facebook.

“Двопартійна група сенаторів на чолі зі співголовою Комітету міжнародних відносин Сенату США Робертом Менендезом та співголовою Сенатського українського кокусу Робертом Портманом внесли на розгляд Сенату проект резолюції, яка засуджує незаконні намагання Російської Федерації окупувати український Крим”, – йдеться у повідомленні.

У документі, зокрема, підтверджується позиція Сенату про те, що Крим є частиною суверенної території України. Наголошується на тому, що політика США повинна полягати у протидії намаганням змінити статус, демографічну карту чи політичну природу Криму.

Також резолюція засуджує порушення прав людини в Криму та наголошує на правовій відповідальності РФ за такі злочини протягом часу, коли триває незаконна російська окупація півострова.

Сенатори закликають уряд США продовжувати застосовувати повноваження у частині санкцій проти РФ, надані, зокрема, згідно із “Законом про протидію супротивникам Америки через санкції” від 2017 року, та вітають подальші зусилля американської сторони щодо заохочення ЄС до впровадження додаткових санкцій, пов’язаних із Кримом.

Резолюція містить заклик до уряду США проголосити, що зовнішня політика США полягає у тому, щоб ніколи не визнавати незаконної анексії Криму Російською Федерацією.

У Сенаті США представлено проект резолюції, яка засуджує незаконні намагання РФ окупувати #КримДвопартійна група…

Опубліковано Embassy of Ukraine in the USA / Посольство України в США Вівторок, 10 липня 2018 р.

Джерело UATV
дата 11.07.2018
категорії Крим
поділитися

Топ новин на UA|TV