У Сенат США внесли законопроєкт про щорічну допомогу Україні на 300 млн доларів

uatv
31.07.2020
Фото Facebook Посольство України в США

Група сенаторів, які представляють Республіканську і Демократичну партії США, внесла законопроєкт, що передбачає щорічне виділення Україні 300 мільйонів доларів на військову допомогу.

Про це повідомляє DW, інформує UATV.

Крім того, сенатори пропонують виділяти по 4 мільйони доларів на навчання офіцерського складу в Україні.

Як інформує пресслужба Комітету Сенату США з міжнародних відносин, законопроєкт представили Боб Менендес, Кріс Мерфі, Джин Шахін, Джеймс Ріш, Роб Портман і Джон Баррассо.

“США – найсильніший прихильник України, але її потреби в безпеці продовжують зростати під тиском з боку Москви. Двопартійний закон про партнерство у сфері безпеки в Україні дозволить вирішити ці проблеми шляхом значного збільшення довгострокової допомоги у сфері безпеки для наших партнерів в Україні, забезпечуючи при цьому відповідальність їхніх демократичних інститутів. Допомога США в забезпеченні безпеки для народу України – це те, що потрібно. Це допомагає просувати наші цінності та відповідає інтересам національної безпеки Сполучених Штатів. Цей законопроєкт показує, що наша прихильність безпеки України повинна бути незмінною і захищеною від політики”, – заявив Менендес.

Читайте також: Адміністрація Трампа підтримує збільшення допомоги Україні, – Помпео

Раніше стало відомо, що США виділяють Україні $38 млн на кібербезпеку.

Джерело DW
дата 31.07.2020
категорії Політика
поділитися

Схожі новини


Топ новин на UA|TV

×