У Ризі активісти заявили про щотижневе пікетування Посольства Росії

Учасники вже подали заявки на проведення акцій у червні та липні

uatv
18.06.2018

Фото Укрінформ-UATV

У Ризі (Латвія) активісти та представники української діаспори заявили про намір проводити щотижневе пікетування Посольства РФ.

Про це повідомляє Укрінформ.

Зазначається, що флешмоби у межах всесвітньої акції #FreeUkrainianPoliticalPrisonersOfKremlin будуть проходити кожного четверга і триватимуть одну годину.

“Ми дослухалися до прохань української влади та правозахисників, які зараз борються за порятунок Олега Сенцова та визволення всіх українських політв’язнів. Пікетування російського посольства проводитимемо в той же день тижня, що й наші друзі в Таллінні”, – заявила одна з організаторок акції Тетяна Лазда.

Наразі активісти вже подали заявки на проведення акцій 21 та 28 червня, 5 та 12 липня.

Нагадаємо, українські активісти у Лісабоні закликали президента Португалії Марсела Ребелу де Соуза обговорити питання звільнення Олега Сенцова та інших бранців Кремля із президентом Росії.

17 червня у Києві на майдані Незалежності правозахисники та родини полонених українських військовослужбовців провели акцію “Червона картка для Путіна” (#RedCard4Putin).

Як повідомлялося раніше, 1 червня у світі розпочалася глобальна акція #SaveOlegSentsov. У ній візьмуть участь міста багатьох країн, серед яких США, Ізраїль, Канада, Росія, Кувейт, Німеччина й Польща.

Телеканал іномовлення UATV також долучився до глобальної акції#SaveOlegSentsov. Колектив каналу записав ролики, у яких закликав світ бойкотувати ЧС, доки в Росії незаконно утримується Олег Сенцов та інші українські бранці Кремля. Українські “зірки” перед стартом Чемпіонату світу 2018 року на Росії записали відеозвернення на підтримку режисера Олега Сенцова.

Джерело Укрінформ
дата 18.06.2018
категорії Українці в світі
поділитися
Топ новин на UA|TV