У Росії звільнили українського політв’язня Володимира Присича

uatv
17.08.2019
Скрін з відео

Після трьох років незаконного російського ув’язнення політв’язень Володимир Присич повернувся до України. Його 15 серпня звільнили з колонії в Кабардино-Балкарії.

Про це повідомляє UATV з посиланням на Кримську правозахисну групу.

Зараз бранець Кремля вже удома, на Харківщині. Почувається задовільно, проте йому необхідно пройти лікування та реабілітацію.

“Володимир Присич і його рідні вдячні українським правозахисникам, представникам української влади, особливо Консульської служби МЗС України, Василю Кириличу й Тарасу Малишевському за допомогу в поверненні політв’язня додому після закінчення терміну незаконного покарання”, – йдеться у повідомленні.

Також Присич подякував усім, хто його підтримував, хто писав листи в колонію.

Нагадаємо, що Володимир був одним із фігурантів так званої “справи українських диверсантів”. Його катували струмом, щоб українець зізнався у шпигунстві на камеру. Пізніше російські силовики знайшли в його машині наркотики, які, за словами політв’язня, самі ж підкинули. Після того як наркотики знайшли, слідчий сам заповнив протокол зі свідченнями і змусив Присича підписати його, щоб уникнути серйознішого звинувачення в шпигунстві.

Читайте також: Політв’язня Володимира Балуха вивезли в Москву

Джерело UATV
дата 17.08.2019
категорії Бранці Кремля
поділитися

Топ новин на UA|TV