У Росії політв’язня Приходька внесли до “списку екстремістів”

uatv
02.12.2019
Фото Крим. Реалії

Українського активіста з окупованого Криму Олега Приходька в Росії внесли до списку осіб, причетних до екстремістської діяльності або тероризму.

Про це повідомляє Крим. Реалії.

Приходько фігурує в списку під номером 6663.

“Порушується презумпція невинуватості, оскільки навіть у межах російської правової системи вина людини не доведена, але вона уже публічно вказана як екстреміст або терорист, а її права вже обмежені. А у випадку з Кримом, багатьох громадян України переслідують за екстремістськими і терористичними статтями КК Росії незаконно, з політичних мотивів”, – зазначила керівник “Кримської правозахисної групи” Ольга Скрипник.

У свою чергу дружина Приходька, Любов, розповіла, що йому заблокували картку, на яку виплачувалася пенсія.

“У нього заблокували картку на виплату пенсій. Ми не можемо нічого зняти. Ось у нього скоро нове надходження. До того ж абсолютно незрозуміло, чи має пенсія накопичувальний характер”, – сказала Любов Приходько.

Раніше бранець Кремля Приходько звернувся до Зеленського.  Він заявив, що “наші страждання не повинні бути марні, тому що на коліна – тільки перед Богом”.

Нагадаємо, Олега Приходька затримали російські силовики 9 жовтня 2019 року. Підконтрольний Росії “суд” в окупованому Сімферополі ухвалив рішення тримати активіста у СІЗО упродовж двох місяців.

Джерело Крим.Реалії
дата 02.12.2019
категорії Бранці Кремля
поділитися

Схожі новини


Топ новин на UA|TV

×