У російській в’язниці Олег Сенцов написав вже п’ять сценаріїв, – сестра

Зараз український політв'язень перебуває у стадії виходу з голодування

uatv
16.10.2018

Фото Укрінформ-UATV

Олег Сенцов через голодування сильно підірвав здоров’я. Вихід із цього стану – серйозна й довга процедура, тому досі ніхто не може сказати, чи український режисер виживе. Проте він продовжує працювати.

Про це повідомила сестра Олега Сенцова Наталія Каплан під час прес-конференції, передає Укрінформ.

“На даний момент він закінчив голодування. Це було зроблено, щоб уникнути примусового годування. Тобто, голодування так чи так би припинилося. Питання тільки, чи через катування примусовим годуванням, чи він би сам від цього пішов. Він пішов із дуже підірваним здоров’ям, у нього досить серйозно постраждали практично всі внутрішні органи. Печінка почала розкладатися, ускладнення на мозок, з’явилася ішемія, аритмія. Насправді вихід із голодування – теж досить серйозна процедура. І досі ніхто не може сказати, чи виживе Олег. Тобто там все дійсно дуже-дуже серйозно. І здоров’я йому теж ніхто не поверне”, – розповіла Наталія Каплан.

Зараз в Олега Сенцова переважають досить песимістичні настрої, що також відбилося у його листах. Раніше українець вже написав заповіт, у якому просить не кидати його дітей. У вихід на волю він уже не вірить, зазначає сестра українського політв’язня.

“Може й вірить, але вже не чекає на це. Тобто він готується, робить усе, щоб його творчість і його діти могли жити далі без нього. На жаль, це так. Та я сподіваюся, що все-таки ми його звідти витягнемо!”, – додала вона.

Також, за словами Наталії Каплан, за стінами колонії Олег Сенцов написав уже 5 сценаріїв, збірку оповідань і роман. Проте це все він не відправляє з тюрми, наголошуючи, що його творчість вийде разом із ним.

Нагадаємо, у Києві оголосили про початок роботи над фільмом “Номери” Олега Сенцова. Співрежисером кінострічки стане Ахтем Сеітаблаєв.

Джерело Укрінформ
дата 16.10.2018
категорії Бранці Кремля
поділитися

Топ новин на UA|TV