У Радбезі ООН відмовилися від обговорення закону про українську мову, ініційованого Росією (ВІДЕО)

uatv
20.05.2019
Фото АР

Члени Ради Безпеки Організації Об’єднаних Націй відмовилися виносити на обговорення питання щодо закону про українську мову, повідомляє UATV.

Під час засідання, яке розпочалося сьогодні, 20 травня, о 22:00 за київським часом, більшість членів Радбезу проголосували проти обговорення цього питання.

“Ми не можемо сьогодні проводити конструктивну дискусію за ініціативою однієї із сторін конфлікту на території України. Раніше ми прийняли резолюцію про гуманітарну ситуацію на Донбасі. І це питання повинно як і раніше бути у центрі уваги Ради Безпеки. Ми очікуємо конкретних дій, від яких залежать мільйони життів жителів України. Сьогодні ми не бачимо з боку Росії відкритого діалогу щодо цього питання. Закликаємо членів Радбезу проголосувати проти проведення цього засідання”, – сказав постійний представник Франції в ООН Франсуа Делатр.

У свою чергу представники США наголосили, що ініціатива подібного обговорення з боку РФ саме у день проведення інавгурації нового Президента України Володимира Зеленського є маніпуляцією.

“Запит цього засідання – це спроба РФ відволікти від демократичного вступу на посаду нового Президента України”, – зазначив постійний представник США при Радбезі ООН Джонатан Коен.

Нагадаємо, ініціатором обговорення цього питання у Радбезі ООН була делегація РФ. Вона звернулась з проханням скликати засідання щодо закону “Про забезпечення функціонування української мови як державної”.

Відповідний закон депутати ВР ухвалили 25 квітня цього року.

Джерело UATV
дата 20.05.2019
категорії Україна
поділитися

Схожі новини


Топ новин на UA|TV

×