У Полтаві 62-річному пацієнту провели унікальну операцію на серці

uatv
11.01.2019
Фото з сайта okl.poltava.ua

Лікарі у Полтаві у середу, 9 січня, провели унікальну для регіону операцію з імплантації трикамерного автоматичного кардіовертер-дефібрилятора.

Про це повідомляє прес-служба Міністерства охорони здоров’я України.

“62-річного чоловіка останні кілька років мучили серйозні проблеми з серцем. Орган поступово втрачав здатність скорочуватися і якісно справлятися зі своєю основною роботою – перекачувати кров. Діагноз “кардіоміопатія” встановили ще 5 років тому. Окрім серцевої недостатності, пацієнту загрожувала раптова смерть від зупинки серця”, – йдеться у повідомленні.

Згадана операція дозволить пацієнту обійтися без пересадки серця, яка була необхідна йому раніше.

Зазначається, що операцію провели лікарі відділення інтервенційної радіології Полтавської обласної клінічної лікарні імені Скліфосовського під керівництвом Валерія Залевського, завідувача відділення хірургії складних порушень серцевого ритму та електрокардіостимуляції Національного інституту серцево-судинної хірургії імені М.М. Амосова.

Нагадаємо, раніше у МОЗ повідомляли, що на створення реєстрів для трансплантації спрямують більш ніж 26 млн грн. 1,9 млн коштуватиме доступ до міжнародного реєстру донорів.

Джерело UATV
дата 11.01.2019
категорії Суспільство
поділитися

Топ новин на UA|TV