У Польщі тестують українських працівників на COVID-19 за рахунок держкоштів, – посол Ціхоцький (ВІДЕО)

uatv
02.07.2020
Фото з сайта unn.com.ua

До Польщі можуть в’їжджати українці, які мають дозвіл на роботу або Карту поляка. Туристичні візити громадянам України поки що не дозволені.

Про це розповів посол Польщі в Україні Бартош Ціхоцький в програмі “На самом деле: Мир” на телеканалі “Дом“.

“Поки що туристичні візити, на жаль, ми не можемо реалізувати. На кордоні ще діють обмеження на в’їзд. Є дозволи, які дають змогу в’їхати на територію Польщі громадянам Польщі, громадянам України, які мають дозвіл на проживання, контракт на роботу, або Карту поляка, а також члени їх сімей, громадяни Польщі або країн Євросоюзу. Але ситуація динамічно розвивається. Якщо тільки епідемічна статистика в Україні піде в позитивному напрямку, то, я думаю, ми будемо вітати як завжди і українських туристів”, – сказав Ціхоцький.

Всі українські працівники в Польщі проходять тестування на коронавірус за рахунок державних коштів.

“Що важливо, всі громадяни України, які їдуть до Польщі на роботу, проходять тестування за рахунок держкоштів Польщі там, де вони будуть працювати. Вони карантин проходять на місцях роботи. Це можуть бути аграрні заводи, це можуть бути інші заводи”, – говорить посол.

Карантин для українських працівників не означає ізоляцію, зазначає посол Польщі. Люди просто будуть працювати в групі, у якій вони приїхали, впродовж 8 днів без права подорожувати Польщею.

https://www.facebook.com/kanalDOM/posts/161512745488794

Читайте також: Китай та Польща передали Україні гумдопомогу для боротьби з COVID-19

Джерело UATV
дата 02.07.2020
категорії Українці в світі
поділитися

Схожі новини


Топ новин на UA|TV

×