У Парижі місцеві жителі та діаспора вийдуть на акцію підтримки Олега Сенцова

Серед організаторів – Асоціація кінорежисерів Франції

uatv
07.11.2018

Фото UATV

У Парижі проведуть масштабну громадську  акцію, спрямовану на підтримку  українського політичного бранця Олега Сенцова, а також інших в’язнів, яких продовжують утримувати у кремлівських застінках. Захід відбудеться 10 листопада, на площі Республіки.

Про це повідомляє Укрінформ.

“Маніфестація за звільнення українського кінорежисера Олега Сенцова та всіх інших 70 українських політичних в’язнів у Росії. Ми зберемося напередодні візиту до Парижа Володимира Путіна“, – заявили організатори акції, серед яких Асоціація кінорежисерів Франції (SRF).

До проведення акції долучиться українська громада у Парижі, щоб закликати усіх небайдужих зібратися у суботу на площі Республіки та висловити свій протест російському агресорові.

Згодом у французькій столиці покажуть документальну стрічку “Процес: Російська держава проти Олега Сенцова”, знятого російським режисером Аскольдом Куровим.

Читайте також: Володимира Балуха перевели у загальний барак колонії, – Ахтем Чийгоз

Як повідомлялося раніше, Олег Сенцов написав лист із ув’язнення, де розповів про своє самопочуття. Політв’язень почуває себе набагато краще, аніж місяць тому.

Джерело Укрінформ
дата 07.11.2018
категорії Бранці Кремля
поділитися

Топ новин на UA|TV