У Олега Сенцова третя затяжна криза, – Людмила Денісова

Український політв'язень дав свою згоду на відеозйомку

uatv
09.08.2018

Фото Укрінформ-UATV

Незаконно ув’язнений в Росії український бранець Кремля Олег Сенцов перебуває у третій затяжній кризі.

Про це після розмови з адвокатом режисера Дмитром Дінзе повідомила Уповноважений Верховної Ради з прав людини Людмила Денісова.

“Двічі його хотіли відправити в лікарню, де збиралися підключити до медичної апаратури та почати примусове годування. Останній раз, коли його відвозили до Лабитнанзької міської лікарні, лікарі хотіли прикувати його до ліжка й почати насильницьке годування. Як повідомив Дмитро Дінзе, Олег заявив, що припиняти голодування не збирається. Він п’є мінімальну кількість медичної суміші й воду, щоб не втрачати свідомість і контролювати дії, які з ним відбуваються. Його вага вже знизилася до 70 кілограм”, – написала Людмила Денісова на своїй сторінці у Facebook.

За її словами, російський Омбудсмен Тетяна Москалькова розповіла, що Олег Сенцов дав свою згоду на відеозйомку.

“Уповноважений з прав людини ЯНАО Анатолій Сак зможе сфотографувати Олега і зняти відео своєї розмови з ним. Уповноважений РФ пообіцяла його мені надіслати”, – зазначила Денісова.

Нагадаємо, єпископу Апостольської православної церкви Григорієві Михнову-Вайтенку 8 серпня було повторно відмовлено у відвідуванні українського режисера Олега Сенцова, який голодує вже 88-й день. При цьому в російському відомстві нагадали, що 4 серпня, коли колонію у Лабитнангі, де утримується український політв’язень, відвідував настоятель храму Святого Георгія Побідоносця ієрей Богдан Василюк, Сенцов “також відмовився від спілкування зі священиком, повідомивши, що не потребує духовного окормлення”.

Раніше сестра Олега Сенцова повідомляла, що він навіть не встає. Український режисер написав у листі до сестри, що кінець близький, і він не про звільнення.

Джерело UATV
дата 09.08.2018
категорії Бранці Кремля
поділитися

Топ новин на UA|TV