У Нових Санжарах працюють представники Червоного Хреста

uatv
23.02.2020
Фото МВС

Міністр охорони здоров’я Зоряна Скалецька розповіла про ситуацію в Нових Санжарах, де вона буде знаходиться два тижні в умовах карантину з евакуйованими з Китаю українцями.

Про це інформує DW.

Глава МОЗ повідомила, що рішення залишитися на карантині вона узгодила з президентом і прем’єром.

За її словами, в Нових Санжарах працюють волонтери від Червоного Хреста, які інформують місцевих жителів про ситуацію з коронавірусом.

“На сьогодні ми маємо підтримку Червоного Хреста в комунікаціях, їх волонтери спілкуються, в тому числі тут. Вони приїхали, щоб ще і ще раз розповідати людям особисто, тому що так сталося, що не вірять, можливо, не тільки державній владі, а й ЗМІ. І один на один, якщо волонтер особисто буде розповідати, вони краще сприймуть”, – розповіла міністр.

Скалецька додала, що самопочуття всіх, хто знаходиться на карантині в Нових Санжарах, гарне.

“У всіх температура в межах норми, і у мене в тому числі, немає ніяких скарг, пов’язаних з симптоматикою. Тому ми сподіваємося, що такий стан буде і надалі”, – підсумувала вона.

Нагадаємо, що евакуйованих з Китаю під охороною привезли з харківського аеропорту до медцентру “Нові Санжари“, де вони пробудуть два тижні. Через протести місцевих жителів поліція відкрила кримінальні провадження.

Джерело DW
дата 23.02.2020
категорії Суспільство
поділитися

Топ новин на UA|TV