У Німеччині затримали росіянина, який хотів вчинити теракт

uatv
05.03.2019
Фото Укрінформ-UATV

У Берліні 31-річного громадянина РФ Магомета-Алі С. звинуватили в підготовці вибуху та тяжкого злочину проти держави.

Про це повідомила прес-служба Генеральної прокуратури Німеччини, пише Європейська правда.

“Обвинувачений підозрюється в тому, що у жовтні 2016 року він зберігав у себе в квартирі суттєвий обсяг вибухової речовини – перекису ацетону”, – сказано в повідомленні.

Прокуратура повідомляє, що при цьому росіянин хотів разом з окремо переслідуваним і зараз затриманим у Франції Клементом Б. здійснити ісламістськи мотивований напад у Німеччині, щоб убити якомога більше людей або принаймні поранити.

“Для нього було важливим розпалити атмосферу страху і невизначеності серед населення Федеративної Республіки Німеччина”, – зазначили в прокуратурі.

За даними прокуратури, крім 22-річного Клемента Б. із Франції, громадянин РФ готував цей теракт також із тунісцем Анісом Амрі, який 19 грудня 2016 року в’їхав на вантажівці в натовп у Берліні.

Планам влаштувати вибух у Німеччині завадив випадок: кримінальна поліція, яка ще не знала про існування бомби, допитала Магомета-Алі, який раніше привернув її увагу. Побоюючись викриття, спільники вирішили роз’їхатися. Француза затримали в квітні 2017 року у Марселі, а росіянина – у серпні 2018 року в Берліні.

Джерело Європейська правда
дата 05.03.2019
категорії Новини партнерів, Світ
поділитися

Топ новин на UA|TV