У Німеччині фінішував велопробіг з України за участю незрячих

uatv
18.09.2019
Фото Укрінформ-UATV

Біля німецького Бундестагу у вівторок, 17 вересня, завершився велопробіг “Бачу! Можу! Допоможу!” на тандемах, участь у якому взяли, зокрема, незрячі молоді люди.

Про це повідомляє Укрінформ, інформує UATV.

Стартував заїзд 27 серпня в Івано-Франківську.

“Це яскравий приклад інклюзивного міжнародного проєкту, який може бути реалізований у форматі велопробігу, коли люди зрячі й незрячі разом долають відстань через країни. Ми хочемо стерти стереотипи про людей з інвалідністю та несправедливі ярлики, а також заохотити суспільство та місцеві громади бути відкритими до різноманіття”, – розповіла співкоординатор проєкту Марія Мостова.

За три тижні велосипедисти подолали близько 1000 км із Західної України через Південну Польщу до Берліна. Учасниками пробігу стала молодь з України, Німеччини і Польщі віком від 18 до 25 років. З кожної країни – по вісім людей, з яких четверо з порушенням зору та зовсім незрячих. Проєкт існує вже 5 років, але вперше відбувся у міжнародному форматі.

Під час заїзду на маршруті відбувалися також семінари, тренінги, дискусії та обговорення проблем незрячих людей у міських радах.

Нагадаємо, в Едмонтоні провели велопробіг проти агресії РФ в Україні.

Джерело Укрінформ
дата 18.09.2019
категорії Суспільство
поділитися

Схожі новини


Топ новин на UA|TV

×