У Нацполіції пояснили, коли штрафуватимуть за відсутність масок

uatv
21.11.2020
Фото Нацполіції

У Національній поліції пояснили, за яких обставин правоохоронці будуть змушені штрафувати громадян за відсутність засобів індивідуального захисту.

Про це інформує пресслужба поліції Києва.

“Перебування в громадських будівлях, спорудах, громадському транспорті під час дії карантину без вдягнутих засобів індивідуального захисту, зокрема респіраторів або захисних масок, що закривають ніс та рот, у тому числі виготовлених самостійно, передбачено покарання у вигляді штрафу від десяти до п’ятнадцяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, а це – 170 – 255 гривень“, – нагадали у пресслужбі.

Зазначається, що поліцейські мають право на місці виносити рішення стосовно людей, котрі перебувають у громадських будівлях чи транспорті без вдягнутих масок або респіраторів. 

Правоохоронці роз’яснюють громадянам нові вимоги законодавства та наголошують на необхідності не лише носіння засобів індивідуального захисту, але й правильного їх використання. Окрім цього, вони роздають громадянам захисні маски, хто їх не має.

Такі перевірки проводяться у громадських спорудах та транспорті.

Правоохоронці притягуватимуть до відповідальності лише у випадку, коли громадяни не реагуватимуть на зауваження і відмовлятимуться одягати маску.

Раніше Шмигаль розповів, за яких умов введуть повний локдаун.

Читайте також: Результат від карантину вихідного дня стане помітним за два тижні, – Степанов

Джерело UATV
дата 21.11.2020
категорії Суспільство
поділитися

Схожі новини


Топ новин на UA|TV

×