У МЗС запрацює оновлена Рада експортерів та інвесторів, – Кулеба

uatv
30.03.2020
Фото МЗС

У Міністерстві закордонних справ запрацює оновлена Рада експортерів та інвесторів.

Про це глава МЗС Дмитро Кулеба сказав під час онлайнбрифінгу, повідомляється на сайті відомства.

За словами Кулеби, завдання міністерства полягає у тому, щоб допомагати бізнесу на зовнішніх ринках у складні часи. З цією метою незабаром буде оновлена Рада експортерів та інвесторів при МЗС та розроблені алгоритми взаємодії із зацікавленим бізнесом.

“Для нас у МЗС зараз важливо допомогти українському бізнесу зберегти позиції на світових ринках. Але ми бачимо пандемію не лише як виклик. Це ще й можливість для українських експортерів вийти на нові ринки. Я хочу запевнити, що Міністерство закордонних справ з обох питань буде для них надійним партнером”, – зазначив міністр.

Також Кулеба оголосив тиждень Азії в МЗС України.

“Цей тиждень буде в нас у МЗС тижнем Азії. Ми будемо активно працювати саме з азійськими країнами, і я матиму телефонні розмови зі своїми азійськими колегами. Ми ніколи не маємо забувати, що економічні та політичні інтереси України знаходяться не лише на заході від нашого кордону, але й далеко на сході від нього”, – зазначив Кулеба.

Під час телефонних розмов із главами МЗС країн Азії Кулеба планує обговорити питання підтримки торгівлі та сприяння українським експортерам, які працюють на ринках цих країн.

“Надзвичайно важливо, щоб в умовах щоденної кризи, спричиненої пандемією, ми не забували про економіку, про наш бізнес, який зараз потребує підтримки. Міністерство закордонних справ буде надавати експортерам максимальне сприяння. Робитимемо все для того, щоб вони не втрачали своїх позицій на зовнішніх ринках, а по можливості, навіть примножували їх. Попри кризу, що розгортається”, – наголосив Кулеба.

Раніше Кулеба заявляв, що процес формування Консультативної ради при ТКГ за участі представників ОРДЛО наразі призупинений.

Джерело UATV
дата 30.03.2020
категорії Економiка
поділитися

Схожі новини


Топ новин на UA|TV

×