У МЗС відреагували на агітацію високопосадовців Угорщини на місцевих виборах в Україні

uatv
25.10.2020
Фото UATV

Сьогодні угорська сторона вдалася до прямої агітації за партію угорців – Товариство угорської культури Закарпаття. У Міністерстві закордонних справ заявляють, що в такий спосіб офіційний Будапешт нахабно підтвердив своє пряме втручання у внутрішні справи України.

Про це повідомляє UATV із посиланням на заяву МЗС.

“МЗС України глибоко засмучене, що в такий спосіб офіційний Будапешт нахабно підтвердив своє пряме втручання у внутрішні справи України і завдав підступного удару послідовним зусиллям України конструктивно вирішити наявні в українсько-угорських відносинах проблеми”, – йдеться у повідомленні.

Відомство констатує ігнорування Будапештом неодноразових закликів Києва припинити нехтувати принципами верховенства права і добросусідських відносин та з повагою ставитися до законів України.   

“Неприйнятні підказки виборцям із Будапешта порушують законодавство України і не залишають українській стороні іншого вибору, як жорстко реагувати на такі кроки відповідно до усталеної міжнародної практики та законодавства України. Нагнітання угорською стороною емоцій та провокування громадян України не поважати Конституцію України та її закони приречені на провал”, – додали в МЗС.

Раніше повідомлялося, що МЗС України неодноразово фіксує ознаки політичної агітації державними службовцями Угорщини, які відвідують Закарпаття.

Нагадаємо, що Україна й Угорщина проведуть засідання комісії з питань нацменшин.

Джерело UATV
дата 25.10.2020
категорії Політика
поділитися

Схожі новини


Топ новин на UA|TV

×