У Миколаївській області СБУ провела антитерористичні навчання (ФОТО)

uatv
19.05.2019
Фото СБУ

Координаційна група Антитерористичного центру при Управлінні СБ України в Миколаївській області провела планові тактико-спеціальні навчання на одному з військових об’єктів поблизу міста Вознесенськ.

Про це повідомляється на сайті СБУ.

Зазначається, що тренування відбулися в умовах, максимально наближених до реальних. У них взяли участь регіональні підрозділи Збройних сил України, Служби безпеки, Нацполіції, Нацгвардії, Держслужби з надзвичайних ситуацій, представники органів державної влади та місцевого самоврядування.

“Головною метою навчань стало закріплення та удосконалення учасниками практичних навичок проведення контрдиверсійної операції. Задіяні в навчаннях представники суб’єктів боротьби з тероризмом відпрацювали комплекс оперативно-розшукових, контррозвідувальних,штурмових та фільтраційних заходів із пошуку та знешкодження умовних диверсантів, які за легендою навчань планували скоїти теракт на військовому об’єкті. Завдяки спільним діям силовиків “терористи” були виявлені та знешкоджені, наслідки їхньої підривної діяльності нейтралізовані”, – йдеться в повідомленні.

Раніше повідомлялося, що на Рівненському загальновійськовому полігоні тривають навчання однієї із механізованих бригад.

Джерело UATV
дата 19.05.2019
категорії Україна
поділитися

Топ новин на UA|TV