У МВС озвучили зміни до ПДР, що набули чинності в Україні

uatv
25.11.2020
Фото Укрінформ

В Україні набули чинності зміни до Правил дорожнього руху. Нововведення стосуються водіїв, пасажирів, велосипедистів та пішоходів.

Про це повідомили у пресслужбі Міністерства внутрішніх справ, інформує UATV.

Так, водії та пасажири таксі повинні пристібатися під час руху в населеному пункті, а інструктори з водіння – і за його межами.

“Це правило зобов’язує водіїв таксі забезпечити наявність ременів безпеки як на передньому, так і на задньому сидінні, і нагадувати пасажирам про необхідність їх використовувати”, – йдеться в повідомленні.

Не пристібатися в населеному пункті дозволяється лише водіям і пасажирам з інвалідністю, якщо це фізіологічно неможливо, а також водіям і пасажирам оперативних та спеціальних транспортних засобів.

Також забороняється змінювати розміри, форму, колір і розміщення номерних знаків, наносити на них додаткові позначення або закривати їх. Вони повинні бути чистими і достатньо освітленими.

Велосипедистам тепер дозволений рух смугою для маршрутних транспортних засобів.

Читайте також: Держпрограму покращення безпеки дорожнього руху реалізовано на 83%, – Криклій

Окрім цього, пішоходи обовʼязково мають використовувати світлоповертальні елементи у темний час доби та в умовах недостатньої видимості.

“У темну пору доби та в умовах недостатньої видимості пішоходи, які рухаються проїжджою частиною чи узбіччям, повинні використовувати світлоповертальні елементи (стрічку, наклейку, жилет тощо) або бути в одязі, який має світлоповертальні елементи. Це зазначено в п. 4.4 ПДР України”, – додали у МВС.

Раніше повідомлялося, що українці зможуть стежити за покращенням безпеки дорожнього руху за допомогою спеціального сервісу.

Джерело UATV
дата 25.11.2020
категорії Україна
поділитися

Схожі новини


Топ новин на UA|TV

×