У МінТОТ представили посібник із термінології військової агресії Росії

uatv
09.07.2019
Фото МінТОТ

В Міністерстві з питань тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб України (МінТОТ) розробили посібник “АБВ… Збройний конфлікт в термінах (путівник для України)”.

Про це інформує прес-служба відомства.

Довідник представили для допомоги в роботі журналістам, громадським діячам, державним службовцям і політикам.

“Україна сповідує європейські цінності, тому автори посібника орієнтувалися на міжнародне гуманітарне право, яке ґрунтується на повазі до людини”, – заявив глава МінТОТ Вадим Черниш.

За його словами, посібник містить роз’яснення термінологічної бази міжнародного гуманітарного права. Також до нього включили нову термінологію щодо збройного конфлікту й російської військової агресії.

Черниш наголосив, що викладена в книзі термінологія спирається на українське законодавство, сформоване вже після 2014 року, та Міжнародне гуманітарне право.

Міністр висловив сподівання, що словник допоможе працівникам ЗМІ, а також представникам усіх гілок влади розібратися у складній термінології збройного конфлікту.

“Що краще ми розуміємо, що відбувається й чому, то швидше рухатимемось у напрямку розв’язання конфлікту і повернення стійкого миру, а також зможемо це просто та коректно пояснити суспільству”, – підсумував він.

Від телеканалу UATV участь у презентації посібника взяв також начальник відділу розвитку мереж ДП “МПІУ” Микола Шкарабан.

Нагадаємо, що МінТОТ зібрало надихаючі історії людей, життя яких змінила війна.

Джерело UATV
дата 09.07.2019
категорії Новини партнерів
поділитися

Топ новин на UA|TV