У Міноборони назвали кількість випробувань нових зразків військової техніки на Донбасі

У 2017 році проводилася дослідна експлуатація понад 40 таких зразків

uatv
16.05.2018

Фото Укрінформ-UATV

ЗСУ за період з початку військового конфлікту на Донбасі проведели понад 270 випробувань та досліджень нових зразків озброєння і військової техніки.

Про це на брифінгу у Києві повідомив речник Міністерства оборони України Дмитро Гуцуляк, передає УНН.

“Протягом 2014-2017 років у Збройних силах України проведено понад 270 випробувань перспективних зразків озброєння та військової техніки, включаючи державні випробування. Лише у 2017 році проводилася дослідна експлуатація понад 40 таких зразків. Серед них — міномети різного калібру та постріли до них, снайперські гвинтівки, прилади спостереження та нічного бачення, спеціальні медичні кабінети на автомобільній базі, безпілотні авіаційні комплекси, радіостанції різного діапазону тощо”, – зазначив Гуцуляк.

За його словами, у 2018 році така робота продовжується та має позитивну динаміку. Нині військові науковці спрямовують зусилля на розвиток високоефективних систем озброєння і техніки, включаючи сучасну телекомунікаційну інфраструктуру, засоби стримування та протидії, робототехнічні комплекси військового призначення, безпілотні літальні й морські автономні апарати.

Нагадаємо, бойовики залякують жителів окупованого Донбасу наступом ЗСУ.

Джерело УНН
дата 16.05.2018
категорії ООС (АТО)
поділитися
Топ новин на UA|TV