У Мінкульті розроблять програму підвищення медіаграмотності населення (ВІДЕО)

uatv
15.11.2019
Скрін з відео

Міністерство культури, молоді та спорту України розробить програму, яка буде покликана підвищити медіаграмотність громадян.

Про це сказав перший заступник міністра культури, молоді та спорту Анатолій Максимчук під час публічної дискусії на тему: “Свобода слова, захист журналістів та інформаційного простору України від дезінформації (маніпуляції та фейків)”, яка відбулася сьогодні, 15 листопада, повідомляє UATV.

Він зазначив, що на замовлення Internews і USAID проводилися дослідження медіаграмотності населення. За їх результатами виявилося: 75% опитаних вважають, що вони можуть відрізнити фейкову інформацію від нефейкової.

“При цьому після того, як були проведені з ними дослідження, і їм пропонувалися фейки або нефейки, лише 11% могли достовірно відрізнити фейкову інформацію. Тому ми вважаємо надважливою і будемо розробляти програму підвищення медіаграмонтості, яка має сприяти тому, щоб населення могло без зайвої допомоги зрозуміти дезінформацію. Це складний процес, який займе роки, але ми маємо це робити, оскільки інформація є серйозною зброєю проти суспільства”, – наголосив Максимчук.

Нагадаємо, у Краматорську військові ООС організували урок медіаграмотності для школярів.

Джерело UATV
дата 15.11.2019
категорії Суспільство
поділитися

Схожі новини


Топ новин на UA|TV