У мережі з’явився новий трейлер фільму “Крути 1918” (ВІДЕО)

Стрічка вийде в широкий прокат в Україні 6 грудня

uatv
11.07.2018

Кадр відео

У мережі з’явився новий трейлер фільму “Крути 1918”.

Відео опублікувала українська кіностудія Good Morning Film.

“Наразі фільм перебуває на стадії монтажу та постпродакшену. Стрічка вийде в широкий прокат в Україні 6 грудня 2018 року“, – йдеться у повідомленні.

“Крути 1918” – це історичний екшн режисера Олексія Шапарєва, знятий за реальною історією бою на залізничній станції Крути взимку 1918 року. На тлі доленосних подій у країні двоє братів Андрій і Олекса Савицькі закохуються у прекрасну Софію. Більшовики підступають до Києва, місто наповнене “червоними” агентами. Уряд УНР кидає на боротьбу з ворогом усі боєздатні частини армії, включно з юнкерами та студентами. Чотири сотні юнаків, серед яких Андрій і Олекса, стають проти 4-тисячного добре озброєного війська.

Нагадаємо, очікує виходу в прокат історичний екшн – “фільм-пограбування” Сергія Лисенка “Екс”. Реальна історія про молодих людей, патріотів із західної України, яка трапилася в 30-х роках на Галичині. В оточенні трьох імперій вони одержимі ідеєю суверенітету своєї батьківщини. Гроші їм потрібні, щоби продовжувати революційну боротьбу, а пограбування – це експропріація, яку вони коротко назвали “екс” і зробили символом опору. Бійці готують наліт на поштове відділення.

Джерело UATV
дата 11.07.2018
категорії Культура
поділитися

Топ новин на UA|TV