У масових заходах в Одесі взяли участь близько 4500 осіб, – МВС

uatv
03.05.2019
Фото із сайта mvs.gov.ua

У масових заходах у річницю трагічних подій в Одесі 2 травня 2014 року в цілому взяли участь близько 4500 осіб, серйозних правопорушень протягом дня не зафіксували. Про це повідомив перший заступник міністра внутрішніх справ України Сергій Яровий, інформує прес-служба МВС.

У відомстві уточнили, що в жалобних заходах на Куликовому полі взяли участь до 4 тисяч громадян, на Соборній площі міста – до 500 осіб.

“Більше 2 тисяч поліцейських, спільно з Національною гвардією і працівниками ДСНС професійно виконали завдання із забезпечення безпеки громадян під час масових заходів на Куликовому полі і Соборній площі. Серйозних порушень не зафіксовано. Все пройшло мирно і спокійно”, – розповів Яровий.

Водночас радник із питань забезпечення громадського порядку EUAM Магне Вам, який другий рік поспіль перебуває в цей день в Одесі,відзначив професійну роботу правоохоронців.

“Якщо врахувати роботу поліції в минулому році,то тактика їхньої роботи вводиться все краще і краще. Організація роботи правоохоронців на досить високому рівні. Відчувається великий прогрес”, – сказав Вам.

Нагадаємо, у роковини трагедії 2 травня в Одесі місто патрулювали 2500 правоохоронців

Джерело UATV
дата 03.05.2019
категорії Суспільство
поділитися

Схожі новини


Топ новин на UA|TV