У липні швидкісні поїзди “Укрзалізниці” перевезли рекордну кількість пасажирів

Упродовж місяця було виконано 847 рейсів, а заповнюваність поїздів склала 100%

uatv
16.08.2018

Фото Укрінформ-UATV

У липні 2018 року швидкісними поїздами “Укрзалізниці” подорожували 540 тисяч пасажирів, повідомляє прес-служба компанії.

Упродовж липня було виконано 847 рейсів, а заповнюваність поїздів склала 100 %. Загалом за 7 місяців 2018 року швидкісними поїздами  Інтерсіті+ та Інтерсіті перевезено майже 3,3 млн пасажирів.

В.о. голови правління ПАТ  “Укрзалізниця” Євген Кравцов заявив, що це найбільший показник з моменту започаткування в Україні швидкісного руху.

“Швидкісні поїзди традиційно користуються високим попитом пасажирів, і їх середня заповнюваність зазвичай складала понад 90 %, що є високим показником для такого рухомого складу, сьогодні ж ми констатуємо 100 %. Затребуваність цих поїздів, безперечно, буде враховуватися при затвердженні стратегії розвитку пасажирських перевезень у майбутньому”, – прокоментував Євген Кравцов.

Читайте також“Укрзалізниця” з початку року перевезла на теплоелектростанції 12,3 млн тонн вугілля

На сьогодні швидкісні поїзди Інтерсіті+ та Інтерсіті здійснюють рейси зі столиці України до Харкова, Львова, Запоріжжя, Дніпра, Покровська, Костянтинівки, Одеси, Тернополя та інших обласних центрів, а також у міжнародному сполученні до Перемишля.

Джерело UATV
дата 16.08.2018
категорії Туризм
поділитися
Топ новин на UA|TV