У Львові відбудеться ювілейний міжнародний театральний фестиваль “Золотий лев”

uatv
14.08.2019
Фото з сайта golden-lion.com

У Львові з 28 вересня по 6 жовтня триватиме 30-й міжнародний театральний фестиваль “Золотий лев-2019”, на якому презентуватимуть свої вистави театри з різних країн світу.

Про це повідомляє UATV.

Відкриття фестивалю відбудеться 28 вересня о 16:00 масштабною карнавальною ходою за участю театрів України, Польщі, Чехії, США.

Далі упродовж дев’яти днів львів’яни та гості міста зможуть насолоджуватись неймовірним мистецьким дійством на площах міста та в приміщеннях театрів.

У межах фестивалю покажуть останні прем’єри  відомих режисерів, зокрема, це Єжи Зонь (Польща), Атіла Віднянський (Угорщина), Автанділ Варсімашвілі (Грузія), Якуб Видрал (Чехія), Станіслав Мойсеєв (Україна), Дмитро Богомазов (Україна) та інші.

Окрім цього, відбудеться конференція-семінар на тему “Ідентичність театру в європейському просторі” за участі продюсерів, директорів міжнародних фестивалів, режисерів та критиків. 

За словами Дж. Елсома, почесного президента Міжнародної асоціації театральних критиків, такий фестиваль дає змогу робити Львів привабливішим для туристів, збагачувати незабутнім культурним досвідом жителів міста, рекламувати регіон і Україну.

До слова, фестиваль відбувається під патронатом міністра культури України Євгена Нищука та за підтримки Львівської міської ради.

Раніше повідомлялося про фестиваль української діаспори Uketoberfest в Чикаго.

Джерело UATV
дата 14.08.2019
категорії Новини партнерів
поділитися

Топ новин на UA|TV