У Львові туристи зможуть відвідати нову експозицію в музеї Івана Франка (ФОТО)

Працівники установи представили експозицію – "Кухня родини Франків"

uatv
01.12.2018

Фото facebook.com/dimfranka

У Львівському національному літературно-меморіальному музеї Івана Франка, відомому під назвою “Дім Франка”, відкрилася нова експозиція. Про це передає Zik.

Працівники музею представили експозицію – “Кухня родини Франків”. Дослідники біографії видатного українського письменника зібрали не тільки автентичне кухонне приладдя того часу, а й отримали від родини Франка речі, які і використовувались його сім’єю.

“Вперше за багато десятиліть наші відвідувачі зможуть не тільки побачити, де працював Франко, відпочивав, у що вдягався, а й місце та приладдя, завдяки якому готували для українського класика”, – розповів директор музею Богдан Тихолоз.

Дослідник біографії письменника Наталія Тихолоз не оминула і його кулінарні вподобання. Перед відкриттям експозиції вона провела цікаву лекцію на цю тему. Історик зазначила, що багато відомо про кулінарні вподобання зарубіжних письменників, але в Україні чомусь цьому відведено мало досліджень.

“Отож, якщо бажаєте посмакувати домашньою випічкою із класиком, чи отримати рецепт фірмового пирога дружини письменника Ольги, тоді вперед – двері Франкової кухні ніколи не були зачиненими – як за їхнього життя, так і зараз”, – запрошують працівники музею.

Нагадаємо, що на Чернігівщині відреставрують козацьку садибу “Покорщина”.

Джерело ZIK
дата 01.12.2018
категорії Туризм
поділитися

Топ новин на UA|TV