У Львові стартував Міжнародний оперний фестиваль ім. Соломії Крушельницької

Першою у рамках заходу виконали оперу Джакомо Пуччіні “Мадам Баттерфляй”

uatv
13.11.2018

У Львівському Національному Академічнму театрі опери та балету сьогодні, 13 листопада розпочався XVII Міжнародний фестиваль оперного мистецтва імені Соломії Крушельницької.

Про це повідомляється на сайті закладу.

Участь у заході візьмуть національні театри України, Польщі, видатні солісти опери та артисти Австрії, Болгарії, Іспанії, Японії. Загалом на фестиваль до Львова приїхали 650 гастролерів.

Триватиме захід шість днів з 13 по 18 листопада.

Зазначається, що вперше приїдуть не окремі артисти, як було у минулі роки, а цілі театри. Наприклад, гастролери з Одеси привезуть виставу “Набукко” Джузеппе Верді із мілітарними декораціями. Крім цього, Київська національна опера у повному складі покаже “Дона Карлоса” Джузеппе Верді – виставу, яка є найсвіжішою прем’єрою цього колективу.

Участь у відкритті фестивалю взяла перша леді України Марина Порошенко, повідомляє видання Укрінформ.

“Оперний фестиваль у Львові – це один із 298 проектів, які пройшли відбір Українського культурного фонду. Проект цього фестивалю оцінили у 85 балів. Це дуже високий результат, тому він і отримав від нас грантову підтримку”, – зазначила Марина Порошенко.

Нагадаємо, у Нідерландах представлять українські страви на фестивалі їжі. Захід міжнародного значення відбудеться у Гаазі 17 листопада.

Джерело UATV
дата 13.11.2018
категорії Культура
поділитися

Топ новин на UA|TV