У Львові старшокласники зі всієї України зберуться для проведення наукових досліджень

У місті організовують Всеукраїнський інтелектуальний проект "Еврика-2018"

uatv
16.11.2018

Фото Укрінформ-UATV

У Львові 19-23 листопада зберуться старшокласники зі  всієї України для проведення наукових досліджень. Про це передає Galinfo.

У місті організовують Всеукраїнський інтелектуальний проект “Еврика-2018“, ініціатором якого третій рік поспіль є Винниківська санаторна школа-інтернат.

“Учасники об’єднаються у три команди, які працюватимуть над реалізацією проектів: “Музей догори дриґом” (який вигляд має сучасний музей очима дітей?), “Макет смарт-класу” (сучасне приміщення для навчань очима дітей) та “Право на місто” (інтереси кого, крім людей,  на переконання школярів, потрібно враховувати у міському просторі?)”, – розповіли у виданні.

Наукові досліди учасники конкурсу проведуть на кількох майданчиках, зокрема, у Домі Івана Франка, Львівському природничому музеї, IT STEP University та Українському католицькому університеті.

Голова оргкомітету проекту “Еврика-2018” Лілія Свистович розповіла, що організатори заходу ставили за мету “розбудити у школярів дух дослідництва” і підтримати їхні ідеї.

“Думаю, що в деякій мірі це нам вдалося, бо цьогоріч ми змушені були достроково припинити прийом заявок, адже кількість охочих перевищила наші очікування”, – додала вона.

Проект реалізовується за сприяння нідерландського фонду ICCO. Проектні роботи команди представлять 22 листопада 2018 року.

Нагадаємо, що львівські ліцеїсти створили інсталяцію про битву за Донецький аеропорт.

Джерело galinfo.com.ua
дата 16.11.2018
категорії Новини партнерів, Суспільство
поділитися

Топ новин на UA|TV