У Луцьку Зеленському презентували шість туристичних “магнітів” Волині (ФОТО)

uatv
09.07.2020
Фото ОП

Президент Володимир Зеленський під час візиту до Волинської області ознайомився з концепцією розвитку туристичного потенціалу регіону та оглянув експозицію “Туристичні магніти та маршрути Волині”.

Про це інформує пресслужба ОП.

Презентація відбулася в Луцькому замку – найстарішій споруді міста. Він визначений першим туристичним “магнітом” області. Також серед цікавих для туристів об’єктів – історико-культурний заповідник “Стародавній Володимир”, село Сваловичі та національний парк “Прип’ять – Стохід”, смт Олика та резиденція Радзивілів, Шацькі озера.

Директор департаменту зовнішніх зносин, залучення інвестицій та з питань туризму й курортів Волинської ОДА Ігор Чуліпа розповів, що на основі цих “магнітів” в області розробили відповідні туристичні маршрути.

“Ці маршрути адаптовані – вони можуть бути як одноденними, так і дводенними, триденними, а якщо йдеться про сплав на байдарках – п’ятиденними”, – сказав Чуліпа.

На туристичних маршрутах визначили інфраструктурні об’єкти, де відвідувачі зможуть переночувати та поїсти. Крім того, триває робота над розробкою 3D-турів.

Раніше главі держави представили концепцію розвитку туристичної галузі Чернівецької області.

Нагадаємо, що на Волині розробили новий туристичний проєкт “Луцьк+” (ФОТО).

Джерело UATV
дата09.07.2020
категорії Туризм
поділитися

Схожі новини


Топ новин на UA|TV

×