У Лондоні визнали Книжковий арсенал найкращим літературним фестивалем року

uatv
13.03.2019
Фото з сайта rubryka.com

Міжнародний фестиваль Книжковий Арсенал, який щороку проходить в Києві, визнали найкращим заходом такого типу у 2019 році на 48-му Лондонському книжковому ярмарку.

Про це повідомляє у Facebook Український інститут книги.

“Вітаємо “Книжковий Арсенал” з перемогою на International excellence award в номінації The Literary Festival в Лондоні на 48-му книжковому ярмарку!”, – йдеться у повідомленні.

За перемогу у цій номінації також боролися Міжнародний літературний фестиваль в Утрехті (Нідерланди) і Міжнародний літературний фестиваль у Макасарі (Індонезія).

Вітаємо Книжковий Арсенал з перемогою на International excellence award в номінації The Literary Festival в Лондоні на 48-му книжковому ярмарку! Ви круті!🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳#londonbookfair

Опубліковано Український інститут книги Вівторок, 12 березня 2019 р.

Нагадаємо, під час 48-го Лондонського книжкового ярмарку вчора, 12 березня, вперше відкрили український національний стенд.

Лондонський ярмарок – одна з найбільш масштабних міжнародних бізнес-подій книжкового світу. Це місце для переговорів і демонстрації видавничих досягнень країн. Цьогоріч у ньому буде 1700 учасників та понад 25 тисяч відвідувачів. 

Джерело UATV
дата 13.03.2019
категорії Культура
поділитися

Топ новин на UA|TV