У лікарнях другої хвилі готові понад 10 тисяч ліжок для хворих на COVID-19

uatv
10.08.2020
Фото АР

У низці регіонів України вже почали розгортати лікарні другої хвилі, які прийматимуть хворих із коронавірусом. У цих медзакладах уже підготували понад 10 тисяч ліжок для пацієнтів із такою недугою.

Про це розповів міністр охорони здоров’я України Максим Степанов під час щоденного брифінгу, інформує UATV з посиланням на пресслужбу МОЗ.

“У деяких регіонах ми вже почали розгортати лікарні другої хвилі. У них визначено 10 237 ліжок для госпіталізації хворих на COVID-19. Ці лікарні мають 851 реанімаційне ліжко, а також 1442 апарати ШВЛ”, – наголосив Степанов.

Збільшення темпів поширення коронавірусу в Україні та збільшення кількості госпіталізацій (понад 200 осіб на добу) призвело до того, що лікарні першої хвилі в деяких регіонах заповнилися на понад 50%. тому необхідно готувати медзаклади другого рівня, наголосив Степанов.

За останні 4 місяці міністерство збільшило кількість апаратів штучної вентиляції легень на понад 800 одиниць, зазначив очільник МОЗ.

“Крім того, значно збільшено кількість ліжок, до яких підведено кисень. Також триває робота із закупівлі засобів індивідуального захисту: це і респіратори, і рукавички, і захисні щитки, і медичні маски”, – додав він.

Нагадаємо, в Україні за минулу добу зафіксували 1008 випадків COVID-19, померли 25 людей.

Читайте також: Гравець “Зорі” та збірної України заразився на коронавірус

Джерело UATV
дата 10.08.2020
категорії Суспільство
поділитися

Схожі новини


Топ новин на UA|TV

×