У Києві відбудеться XI Конгрес інформаційних сайтів і міських порталів

uatv
10.10.2019
Фото надані організаторами Конгресу

1 листопада 2019 року в столиці України відбудеться XI Конгрес інформаційних сайтів та міських порталів, на якому можна буде отримати всі необхідні знання для маркетингу, монетизації та контенту вашого медіа.

Про це UATV повідомили організатори заходу.

Зазначається, що один раз на рік, уже 11 років поспіль, конгрес організовують для того, щоб представники медіасфери отримали “місце сили”, де можна підзарядитися до наступного року та надихнутися новими кейсами й ідеями. Досвід спікерів-практиків, вільне спілкування, приємна атмосфера, щирість і відкритість в обміні думками – пріоритетні в роботі конгресу.

Хедлайнер заходу цього року – Томаш Белла (Словаччина), котрий розробив системи платного доступу до контенту Pieno. Також він є співзасновником медіа Dennik N. Томаш розповість про свій цікавий і практичний досвід щодо організації онлайн-передплати.

На учасників чекає насичена програма. Це 4 потоки повного занурення в усі важливі напрями для інформаційного сайту: тренди, якісний контент, маркетинг, монетизація.

Серед спікерів цього року – Олександр Човган (РІА), Тетяна Мокренко (MocKo), Світлана Бовкун (InnoHub), Юлія Салій (Хмарочос), Альона Романюк (ІРРП), Леонід Зільберг (видавець 7х7, Росія), Віталій Мороз (Інтерньюз), Микола Балабан (The Village), Андрій Шатирко (shatyrko.com) та інші відомі спеціалісти у сфері створення, просування та монетизації контенту.

XI Конгрес інформаційних сайтів та міських порталів розпочинає роботу 1 листопада. Із детальнішою інформацією ви можете ознайомитися на сторінці заходу.

Джерело UATV
дата 10.10.2019
категорії Новини партнерів
поділитися

Схожі новини


Топ новин на UA|TV

×