У Києві відбудеться воркшоп “Стратегія успішного співробітництва аудіовізуальної індустрії та держави”

uatv
08.11.2019
Фото надано організаторами

15 листопада в межах форуму “Креативна Україна” відбудеться ексклюзивний воркшоп “Стратегія успішного співробітництва аудіовізуальної індустрії та держави”.

Про це інформує UATV.

Захід організовано за підтримки Української кіноасоціації (УКА) та координаторки напрямку “Кіно” в Офісі з розробки гуманітарної політики при Міністерстві культури, молоді та спорту України Вікторії Ярмощук.

Воркшоп стане частиною офіційної програми форуму. У ньому візьмуть участь представники аудіовізуального сектору, Міністерства культури, молоді та спорту, представники профільних комітетів Верховної Ради та Держкіно.

Провідний спікер форуму – Петрі Кемппінен, колишній виконавчий директор фонду Nordisk Film & TV Fond. З української сторони спікером виступить Анатолій Максимчук – перший заступник міністра культури, молоді та спорту України.

Воркшоп спрямований на пошук шляхів впровадження в Україні передового міжнародного досвіду розвитку галузі кіно та серіального виробництва. Організатори планують залучити фахівців індустрії до дискусії про український ринок аудіовізуального контенту.

Виступ Петрі Кемппінена буде присвячено діяльності фонду Nordisk Film & TV Fond у своєму регіоні й на міжнародному ринку. Він детально розповість про основні цілі фонду, його функції та механізми ухвалення рішень. Спікер розгляне й фінансові питання: як і за яких умов здійснюється фінансування, якою є частка фінансування проєктів та як розподіляються кошти між напрямами.

Спираючись на свій досвід, він розкриє тему співпраці партнерів фонду з усіма країнами регіону, розкаже про їхні цілі та принципи розподілення прав між ними.

Петрі Кемппінен розповість про вплив діджиталізації та розвитку онлайн-платформ на аудіовізуальний ринок та контент-індустрію у всіх країнах світу.

Щорічний бюджет фонду Nordisk Film & TV Fond, заснованого у 1990 році, становить приблизно 110 млн норвезьких крон. Основною метою його діяльності є сприяння розвитку кіно- та телевиробництва у п’яти північноєвропейських країнах: Данії, Фінляндії, Ісландії, Норвегії та Швеції. Фонд користується підтримкою Північної ради (Nordic Council of Ministers), низки кіноінститутів та телеканалів країн Північної Європи.

Пріоритетними завданнями є фінансування кіно, серіалів і документальних стрічок та підтримка й розвиток міжнародної дистрибуції, культурних та освітніх ініціатив.

Воркшоп “Стратегія успішного співробітництва аудіовізуальної індустрії та держави” відбудеться 15 листопада в межах форуму “Креативна Україна”, о 14:00 за адресою: ArtHall D12, вул. Десятинна 12, Київ.

Міжнародний форум “Креативна Україна“, організатором якого є Міністерство культури, молоді та спорту України, — це платформа для політико-експертного обговорення з метою формування державної політики у сфері креативних індустрій.

Нагадаємо, 5 листопада в київському МВЦ стартував масштабний форум з розвитку інновацій в Україні.

Джерело UATV
дата 08.11.2019
категорії Новини партнерів
поділитися

Схожі новини


Топ новин на UA|TV

×