У Києві відбудеться церемонія нагородження Top 30 Under 30

uatv
28.11.2019
Фото надано організаторами 

Запрошуємо вас відвідати конференцію Tiger Conference та церемонію нагородження Top 30 Under 30, які відбудуться 10 грудня в інноваційному парку Unit.City в Києві за адресою: вул. Дорогожицька, 3.

Tiger Conference – це майданчик для обговорення майбутнього України та викликів, які стоять перед українським суспільством та бізнесом. Українська англомовна газета Kyiv Post організовує Tiger Conference щорічно, починаючи з 2012 року.

Top 30 Under 30 – це нагородження 30 успішних українців, яким ще не виповнилося 30 років. Це молоді лідери з різних сфер: активісти, стартапери, артисти.

Чим вам може бути цікава Tiger Conference-2019:

• Доступ до українських та міжнародних спікерів: представників бізнесу, держави та експертів. Серед них – Михайло Федоров, міністр цифрової трансформації України, Владислав Криклій, міністр інфраструктури України, Флоріан Маркус (e-Estonia), Макс Ткаченко (Space Hub), Андреас Хабер (Corteva), Домінік Піоте (Unit.City) та інші.
Подивитись повний список спікерів.

• Три панельні дискусії на такі теми: “Цифрове майбутнє та електронний уряд”, “Майбутнє їжі: вплив інновацій”, “Як зробити Україну інноваційною?”
Дивитися розклад.

Нетворкінг. Кожного року Tiger Conference збирає кілька сотень гостей, серед яких топменеджери, дипломати, політики та лідери думок.

З додаткових питань пишіть на events@kyivpost.com або телефонуйте 044-591-7788.

Джерело UATV
дата 28.11.2019
категорії Новини партнерів
поділитися

Топ новин на UA|TV