У Києві відбудеться Міжнародний тиждень НАТО

Експерти розглянуть сучасні гібридні загрози і озвучать західну оцінку Росії

uatv
22.04.2018

Фото Укрінформ-UATV

У понеділок, 23 квітня, у Національному університеті оборони України імені Івана Черняховського розпочнеться ХVIII Міжнародний тиждень за темою “Переформатування позиції НАТО для реагування на виклики ХХІ сторіччя”.

Про це повідомили у прес-службі Міністерства оборони України.

“Під час лекційних занять та роботи у комітетах експерти НАТО, науковці та посадові особи, що знаходяться в штаб-квартирі Альянсу, та безпосередньо беруть участь у формуванні його політики, ознайомлять слухачів Національного університета оборони України із поглядами на перспективи розвитку альянсу та напрямами співробітництва з Європейським Союзом. Будуть розглянуті сучасні гібридні загрози і реагування НАТО на них, а також західна оцінка Росії”, – йдеться у повідомленні.

Захід проходитиме за підтримки Оборонного коледжу НАТО (м. Рим, Італія) та Школи НАТО (м. Обераммергау, Німеччина). Як зазначають у відомстві, на церемонії відкриття будуть присутні представники керівного складу Міністерства оборони України, Міністерства національної оборони Литви, Міжнародного військового штабу НАТО і Представництва НАТО в Україні.

Нагадаємо, 18 квітня у Львові відбулося перше в Україні виїзне засідання Військового комітету НАТО, під час якого обговорювалися пріоритетні напрямки розвитку військового співробітництва.

Джерело UATV
дата 22.04.2018
категорії Україна - НАТО
поділитися
Топ новин на UA|TV