У Києві відбудеться міжнародний благодійний вечір “Парад націй-2019”

uatv
31.10.2019
Фото надане організаторами

Вже за тиждень, 7 листопада 2019 року, в київському Fairmont Grand Hotel відбудеться міжнародний благодійний вечір “Парад націй“, який проводиться третій рік поспіль.

Наразі запрошення отримали вже 64 країни світу. До участі у заході також запрошені: президент України Володимир Зеленський, очільники профільних міністерств, представники уряду, міжнародного та вітчизняного бізнесу, мистецьких кіл тощо.

Основна мета заходу – об’єднання націй заради миру та процвітання шляхом пізнання культури, історії та традицій різних держав, поглиблення відносин між Україною та світом.


“Парад націй” ми проводимо вже втрете. І цього року приємно здивовані ажіотажем різних країн світу, які хочуть взяти участь, аби презентувати свою культуру, розповісти про свою історію, мати можливість декларувати дружнє відношення один до одного. Адже миру прагнуть всі країни. Я сподіваюсь, що до нас цього року долучиться і президент України, і профільні міністерства, адже це дуже гарна нагода показати і своє дружнє відношення до цих країн”, – зазначає організатор заходу та власниця журналу “Fashion of Diplomacy” Анна Авраменко.

“Парад націй” вже підтримав ряд українських та міжнародних компаній: Корпорація ZTE; Enterprise Business Group; Ukrainian Diamond Center; E-cosmetology; мережа хімчисток UNMOMENTO та OSCAR Dry Сlean Studio; ТМ LKcostume; KARNALLI INTERNATIONAL MEDIA COMPANY, Quick House та інші.

Україна цього року буде представлена нашими зірками, а саме: сольним проєктом Дмитра Шурова Pianoбой; “українським Моцартом”, піаністом-віртуозом Євгенієм Хмарою; українським співаком Grohotsky; артисткою творчого об’єднання PARADIZ та півфіналісткою проєкту “Голос Діти” Дариною Галицькою; українсько-грузинською співачкою Тамілою Гваджаіа.


У концертній програмі заходу передбачено виступи народних та заслужених артистів з різних куточків світу, презентації національних прапорів, національного вбрання, відеоролики про країни-учасниці тощо.

Впродовж 4 годин концертного дійства, усі присутні матимуть змогу отримати справжню естетичну насолоду від різноманітних концертних номерів, поринути у культуру кожної країни та відчути дружній зв’язок між нашими народами.

Благодійні внески цьогорічного “Параду націй” буде скеровано на допомогу дітям з особливостями психофізичного та інтелектуального розвитку.

Нагадаємо, що 14-15 листопада в Києві відбудеться Третій міжнародний форум “Креативна Україна”.

Джерело UATV
дата 31.10.2019
категорії Новини партнерів
поділитися

Схожі новини


Топ новин на UA|TV

×