У Києві відбудеться міжнародна освітня конференція Fashion Tech Summit-2019

uatv
04.10.2019
Фото Facebook Fashion Tech Summit

У Києві, в ЦУМі, 5-6 жовтня відбудеться міжнародна освітня конференція Fashion Tech Summit-2019.

Про це пише UATV з посиланням на організаторів заходу.

Протягом двох днів на двох сценах виступлять Едріан Бойєр, регіональний директор Pinterest у південній Європі та країнах Бенілюксу; Давид і Данило Лібермани, керівники product science у Snapchat, cпівзасновники Brothers Ventures і Frank Money; Флоріан Янсен, співзасновник і CEO Lamoda Group; Холлі Олександр Крісті, екс-байєр Boutique 1, консультант Future of Fashion; Себастьян Ціммерхакль і Клаудія Рафаель, креативні директори студії Selam X; Анна Поліщук, співзасновник і chief design officer стартапу Allset; Максим Бахматов, керуючий партнер інноваційного парку UNIT.City, глава правління корпоративного акселератора Radar Tech, Олена Грінченко й Дарина Бодю, cпівзасновники LBK Production та інші.

Під час Fashion Tech Summit-2019 буде проведено два круглих столи. Учасники першого – редактори українських видань про моду. Вони обговорять роль медіа у формуванні локальної модної індустрії. Другий круглий стіл буде присвячено темі про роль уряду в розвитку креативних індустрій. Його учасниками стануть представники українських міністерств та інших державних інституцій.

Fashion Tech Summit-2019 – це дві сцени, 40 спікерів з України та світу і 2000 учасників саміту, які формують нову українську бізнес-спільноту.

Раніше повідомлялося, що у Вінниці в жовтні відбудеться фестиваль сучасного мистецтва Air ГогольFest.

Джерело UATV
дата 04.10.2019
категорії Новини партнерів
поділитися

Схожі новини


Топ новин на UA|TV

×