У Києві відбудеться ЧЄ з веслування на човнах “Дракон” (ФОТО)

uatv
04.03.2020
Фото надане організаторами

У столиці України відбудеться чемпіонат Європи серед національних команд з веслування на човнах “Дракон”.

Про це повідомляє UATV з посиланням на пресслужбу чемпіонату.

ЧЄ триватиме з 13 по 20 липня цього року. Це вже вдруге наша держава прийматиме змагання з цього виду спорту. Минулого року в Україні відбувся Клубний чемпіонат світу з драгонботу.

Про підготовку міста до важливого спортивного форуму йшла розмова під час сьогоднішньої зустрічі президента Європейської федерації з веслування на човнах “Дракон” Клаудіо Шермі та президента Федерації України з веслування на човнах “Дракон” Валерія Моргуна з керівником департаменту молоді та спорту КМДА Вадимом Гутцайтом.

“Я відвідав місце проведення майбутніх змагань – Оболонську набережну, і можу з впевненістю сказати, що воно ідеально підходить за технічними параметрами, може вмістити багато глядачів. Вже зараз підтвердили свою участь понад 1500 учасників з 17 країн, а це великий виклик для організаторів змагань. Але я впевнений, ми проведемо прекрасну спортивну подію, яка запам’ятається”, – поділився своїми думками Клаудіо Шермі.

Європейський керманич високо оцінив і допомогу Київської міської державної адміністрації, зокрема міського голови Віталія Кличка, який розуміє, що спортивні події такого масштабу – найкраще промо для міста.

“Я хотів би, щоб чемпіонат в Києві був дуже успішний, і коли люди повернуться додому, вони казали: “О, я був на дивовижному чемпіонаті!”. У нас є 5 місяців до початку – досить часу, щоб попрацювати над усіма деталями”, – наголосив Клаудіо Шермі.

У свою чергу президент Федерації України і віце-президент Європейської федерації з веслування на човнах “Дракон” Валерій Моргун поділився з присутніми інформацією, що робота до чемпіонату вже активно ведеться, і провести змагання на достойному рівні допомагає минулорічний досвід, а також підтримка Міністерства культури, молоді та спорту, міської адміністрації, спонсорів та партнерів.

“Нам є чим здивувати наших гостей і вболівальників. Особливістю чемпіонату Європи в Києві стануть дитячі заїзди в категорії 12-16 років. Вони тільки прийшли у драгонбот і можуть лише мріяти про участь у чемпіонаті світу чи Європи. А тут матимуть можливість за підтримки досвідчених спортсменів брати участь у змаганнях такого високого класу”, – відкрив лише деякі сюрпризи турніру Валерій Моргун.

А директор Департаменту молоді та спорту КМДА Вадим Гутцайт виступив з прекрасною ініціативою, яку підтримали усі присутні.

“Для нас дуже важливо, що такі змагання проходять в Києві. Я обожнюю спорт у всіх його проявах, тому якщо президент Федерації Валерій Моргун дозволить, я і сам із задоволенням сяду в човен. Собі в команду я взяв би як ветеранів спорту так і діючих чемпіонів світу та Європи. Щоб був такий зірковий склад. Дашу Білодід посадив би поруч, Олю Харлан, Олександра Волкова, а Сергія Бубку запросив би очолити команду”.

Чемпіонат Європи серед національних команд з веслування на човнах “Дракон” відбудеться в Києві з 13 по 20 липня 2020 року на Оболонській набережній столиці.

Станом на 1 березня свої заявки вже подали 17 країн: Вірменія, Кіпр, Чехія, Франція, Німеччина, Великобританія, Угорщина, Ірландія, Ізраїль, Італія, Швейцарія, Молдова, Росія, Сербія, Швеція, Іспанія, Україна. Заявки на участь будуть прийматися до 5 червня.

Спортсмени вестимуть боротьбу за медалі на човнах десятках та двадцятках на дистанціях 200 м, 500 м та 2000 м серед чоловічих, жіночих та змішаних класах, де наймолодшими учасниками стануть діти 12 років, а найстаршими – чоловіки та жінки 60+.

У 2021 році в Києві планують провести змагання Кубка Європи з веслування на човнах “Дракон”.

Джерело UATV
дата 04.03.2020
категорії Новини партнерів
поділитися

Схожі новини


Топ новин на UA|TV

×