У Києві та Чернігівській області перенесли пробне ЗНО

uatv
05.04.2021
Фото з сайта umoloda.kiev.ua

Пробне зовнішнє незалежне оцінювання в Києві та Чернігівській області перенесуть на 24 квітня. В інших регіонах України воно відбудеться, як і заплановано, 10 квітня.

Про це повідомляє UATV із посиланням на Український центр оцінювання якості освіти.

Перенести пробне ЗНО вирішили через припинення руху громадського транспорту, що унеможливлює доїзд зареєстрованих учасників, а також педагогічних працівників, залучених до проведення зовнішнього оцінювання.

В УЦОЯО запевняють, що незалежно від того, коли саме учасники тестування проходитимуть оцінювання, для них буде доступна можливість завантажити тестові зошити з будь-яких навчальних предметів із переліку та пройти тестування вдома, однак різнитиметься дата внесення відповідей до спеціального сервісу “Визначення результатів пробного зовнішнього незалежного оцінювання”.

“Так, учасники, які проходитимуть оцінювання 10 квітня, зможуть занести свої відповіді на завдання всіх тестів пробного ЗНО до цього сервісу 10–14 квітня, тобто відповідно до попередніх планів. Учасники з м. Київ і Чернігівської області з 24 до 28 квітня (після проходження оцінювання)”, – йдеться в повідомленні.

Результати пробного ЗНО (за шкалами 1‒12 балів, 100‒200 балів) буде розміщено в особистих кабінетах усіх учасників оцінювання до 30 квітня.

Раніше Мінцифри з українськими зірками підтримали онлайнпроєкт для підготовки до ЗНО.

Читайте також: Президент вводить стипендії для найкращих учасників ЗНО і премії для переможців шкільних олімпіад

Джерело UATV
дата 05.04.2021
категорії Україна
поділитися

Схожі новини


Топ новин на UA|TV

×