У Києві розпочалося засідання Комісії Україна – НАТО (ВІДЕО)

uatv
31.10.2019
Фото ОП

У столиці України стартувало засідання Комісії Україна – НАТО, участь у якому візьме також глава української держави Володимир Зеленський.

Про це повідомляє UATV.

Засідання було заплановане у межах візиту в Україну Північноатлантичної ради Альянсу.

“Для нас надзвичайна честь і радість бути сьогодні з вами. Ми тут для того, щоб продемонструвати продовження невпинної підтримки України з боку НАТО. Альянс не визнавав і не визнає незаконної анексії Криму Росією. Усі члени Альянсу єдині у своєму засудженні дій Росії. Мінські угоди повинні виконуватися у повній мірі всіма сторонами, і ми очікуємо, що РФ буде виконувати свої зобов’язання за цими угодами”, – сказав на початку засідання генеральний секретар НАТО Єнс Столтенберг.

За його словами, НАТО підтримує зусилля президента Зеленського з мирного розв’язання війни на Донбасі.

Також Столтенберг нагадав, що вчора Північноатлантична рада відвідала Військово-морську академію в Одесі, яку підтримують члени Альянсу.

“Нас вразив цей заклад і люди, з якими ми зустрілися”, – додав він.

У свою чергу президент України подякував за незмінну позицію НАТО у підтримці нашої країни.

“Ваш візит – це яскрава демонстрація солідарності з нашою державою. Вдячні за наполегливі вимоги НАТО до Росії припинити агресивні дії та вивести війська з окупованих територій України. Наша країна є послідовним і дієвим партнером НАТО, який буде і далі робити внесок у безпеку на євроатлантичному просторі та за його межами”, – зазначив Володимир Зеленський.

Пізніше також відбудеться окрема зустріч президента України Володимира Зеленського з генеральним секретарем НАТО Єнсом Столтенбергом, а об 11:00 у лідерів запланована зустріч зі ЗМІ, пряма трансляція якої відбуватиметься у соцмережах телеканалу UATV.

Нагадаємо, вчора генсек НАТО Єнс Столтенберг, представники Північноатлантичної ради, посли 29 країн Альянсу та представник Північної Македонії відвідали Одесу.

Джерело UATV
дата 31.10.2019
категорії Україна - НАТО
поділитися

Схожі новини


Топ новин на UA|TV

×