У Києві реалізують проєкт “Місто спорту”

uatv
28.01.2020
Фото Facebook МКМС

У столиці України планують реалізувати проєкт “Місто спорту“, основними функціями якого буде проведення змагання і тренування професійних спортсменів, масові заняття фізичною культурою, сімейний відпочинок і реабілітація.

Ініціювало проєкт Міністерство культури, молоді та спорту України, зазначається на сторінці відомства у Facebook, повідомляє UATV.

Сьогодні, 28 січня, у Будинку футболу під головуванням заступника міністра Володимира Шуміліна відбулась робоча зустріч з обговорення ініціативи. Зазначається, що усі учасники обговорення представили свої плани на майбутнє і розповіли про існуючі проблеми.

“Місто спорту” планують організувати на території НСК “Олімпійський”, Палацу спорту, Будинку футболу і стадіону імені Банникова та інших прилеглих територіях.

“Головні функції “Міста спорту”: змагання і тренування професійних спортсменів, масові заняття спортом, сімейний відпочинок і реабілітація. Всі об’єкти будуть відповідати міжнародним стандартам, а інфраструктура буде розрахована на людей з інвалідністю та адаптована для роботи представників преси”, – наголосили у відомстві.

Нагадаємо, українські гімнастки вибороли 18 медалей на змаганнях в Лос-Анджелесі.

Джерело UATV
дата 28.01.2020
категорії Спорт
поділитися

Схожі новини


Топ новин на UA|TV

×