У Києві презентували арт-потяг ГогольTrain

uatv
20.04.2019
Фото Укрінформ-UATV

На залізничному вокзалі Києва у п’ятницю, 19 квітня, презентували арт-потяг ГогольTrain. 26 квітня він повезе до Маріуполя учасників та гостей фестивалю Гогольfest.

Про це повідомляє Укрінформ.

За словами креативного директора ГогольTrain Дениса Угорчука, це перший в країні та й в усій Європі арт-потяг, для пасажирів якого фестиваль починається ще в дорозі.

“У роботі над зменшенням культурної дистанції між регіонами країни життєво важливою є підтримка держструктур, зокрема, розвиток взаємодії з Міністерством інфраструктури України та Укрзалізницею. І ГогольTrain – прекрасний прецедент такої взаємодії. Цей приклад – модель взаємодії для будь-якої культурної події в будь-якій точці України. Міста і люди будуть ставати значно ближче одне до одного, що веде за собою появу діалогу, рівності та різноманіття водночас”, – зазначив він.

Зазначається, що потяг не просто перевозитиме гостей фестивалю – на його “борту”відбудеться низка культурних заходів ще в дорозі.

Серед пасажирів поїзда будуть музиканти, артисти, режисери, художники, митці, культурні та громадські діячі, фахівці креативних індустрій і всі охочі відвідати фестиваль.

Як повідомив міністр інфраструктури Володимир Омелян, арт-потяг ГогольTrain вирушить 26 квітня о 19:00 з Київського вокзалу на ІІ Міжнародний міждисциплінарний фестиваль StartUp ГогольFest до Маріуполя.

Маріуполь – це наш форпост. Це той бастіон, який стримує російську навалу. Тому кожен українець повинен бути в цьому місті… Мені особливо приємно, що ми це робимо саме в Маріуполі, і що 26 квітня з цього вокзалу, віддаючи шану великому українцеві Гоголю, люди поїдуть у Маріуполь. Цей арт-потяг буде подорожувати всією Україною, таким чином її об’єднуючи, даючи чіткий сигнал, що код України – це довга велична історія, якій тисячі років, і ніщо нас ніколи не переможе”, – наголосив міністр інфраструктури.

Нагадаємо, Укрзалізниця запускає нове сполучення за маршрутом Дніпро – Перемишль.

Джерело Укрінформ
дата 20.04.2019
категорії Культура
поділитися

Топ новин на UA|TV