У Києві на оновлення парку “швидких” планують виділити 91 мільйон гривень

Також комунальні медзаклади забезпечать лікарськими засобами та медичними виробами у повному обсязі

uatv
19.09.2018

Фото з сайта Zaxid.net

У столиці України на оновлення парку автомобілів екстреної меддопомоги планують виділити 91 млн грн. На засіданні постійної комісії Київської міської ради з питань бюджету та соціально-економічного розвитку, яке відбулося сьогодні, 19 вересня депутати погодили внесення змін до міської цільової програми “Здоров’я киян” на 2017-2019 роки.

Про це повідомляє прес-служба Київської міської ради.

“Зокрема місто планує цього року оновити парк автомобілів екстреної медичної допомоги. У це необхідно вкласти  91 мільйон гривень. Також маємо провести капітальні ремонти в комунальних некомерційних підприємствах в 10 районах міста на 69 мільйонів. Забезпечити дитячим харчуванням дітей перших двох років життя з малозабезпечених сімей. Зокрема, на це планується виділити   майже 830 тисяч гривень. Маємо намір збільшити фінансування на забезпечення ендопротезами. Підвищуємо видатки як для планового так і екстреного протезування”, – сказав голова постійної комісії Київради з питань бюджету Андрій Странніков.

Остаточне рішення повинні прийняти на пленарному засіданні Київради.

Нагадаємо, українські науковці працюватимуть з європейськими колегами над е-медициною. Наші розробники вже долучилися до виконання понад 30 проектів програми EUREKA.

Джерело UATV
дата 19.09.2018
категорії Україна
поділитися
Топ новин на UA|TV