У Китаї представили перший в світі гнучкий смартфон FlexPai

Гаджет легко складається навпіл і таким чином трансформується з планшета у звичайний смартфон

uatv
31.10.2018

Скрін з відео

Один з лідерів в дослідженні та розробці гнучких кольорових дисплеїв – китайська фірма  Rouyu Technology – представила унікальний  складний смартфон  FlexPai. Гаджет має великий екран, як у планшета, який  за необхідності можна скласти навпіл і користуватися пристроєм як смартфоном.

Про це повідомляє 24 канал з посиланням на tech.sina.com

У розгорнутому стані власник  новинки має  великий 7,8-дюймовий дисплей, зручний для перегляду відео, ігор і читання. Водночас він легко складається навпіл і таким чином трансформується у звичайний смартфон з екраном близько 4 дюймів.

Пристрій гарантовано витримує більше 200 тисяч згинань, – запевняють виробники.

FlexPai працює під управлінням фірмової прошивки water OS на базі операційної системи Android. Вона адаптується до зміни розміру дисплея і підтримує роботу з двома дисплеями.

Наприклад, в складеному стані на одній стороні може бути запущено один додаток, а на другий – інший. Крім того, смартфон можна покласти на стіл у формі “намета”, щоб дивитися відео або запустити режим розумного екрану.

Новинку випускатимуть обмеженими партіями. Вартість унікального гаджета, в залежності від модифікації, коливатиметься від 1 290 до 1 864 доларів (близько 49 400 гривень).

Нагадаємо, компанія Sony розробила 48-мегапіксельний фотосенсор для смартфона. 

Джерело 24 канал
дата 31.10.2018
категорії Технології
поділитися

Топ новин на UA|TV