У Кривому Розі Хюг Мінгареллі відкрив інфоцентр ЄС

Інформаційний центр Європейського Союзу відкрили у Донецькому юридичному інституті МВС України, який перемістився до Кривого Рогу

uatv
24.04.2018

Фото Facebook/EUDelegationUkraine

Про це повідомило Представництво ЄС в Україні на сторінці у Facebook.

EU Ambassador Mingarelli visits today Kryvyi Rih: "we are proud to open the new #EU Infocentre at the #Donetsk Law…

Опубліковано European Union in Ukraine 24 квітня 2018 р.

“Ми пишаємося, що відкрили новий інформаційний центр Європейського Союзу в Донецькому юридичному інституті, котрий вимушено переїхав з Маріуполя до Кривого Рогу. Ми сподіваємося, що інфоцентр стане хабом, пропонуючи останні інформації та публікації про освіту і мобільні програми, та місцем зустрічі для освітнього, громадянського суспільства й організацій та бізнес-спільноти”, – сказав на відкритті центру голова представництва ЄС в Україні Хюг Мінгареллі.

Інформаційні центри ЄС створює Європейська Комісія з метою поширення інформації про Європейський Союз, його політику, а також задля надання допомоги університетам і дослідницьким центрам у навчанні студентів та проведенні дослідницької роботи з питань європейської інтеграції.

Читайте також: “Український експорт на європейські ринки зріс на 30%”, – Хюг Мінгареллі

Перші інформаційні центри були створені у 1963 році. Сьогодні у світі їх понад 600. В Україні діють 23 ЄС-центри при вищих навчальних закладах у 20 містах України (Дніпро, Київ, Луцьк, Севастополь, Сімферополь, Тернопіль, Харків, Херсон, Чернівці, Суми, Одеса, Донецьк, Біла Церква, Вінниця, Острог, Маріуполь, Миколаїв, Івано-Франківськ, Львів, Ужгород і Чернігів).

В інформаційному центрі ЄС кожен охочий може отримати доступ до електронних баз даних, які містять офіційні документи, що приймаються Європейською Комісією, Європейським парламентом та іншими офіційними установами ЄС; дізнатися історію виникнення та принципи формування Європейського Союзу, спільні здобутки держав-членів ЄС, поточну проблематику і стратегію подальшого розвитку європейської спільноти. Крім того, на базі центрів планують проводити інформаційні заходи для студентів і викладачів щодо діяльності Європейського Союзу та його відносин з Україною, презентації освітніх програм ЄС для студентів та молодих науковців тощо. Представники центрів нададуть всю необхідну допомогу у пошуку матеріалів.

Джерело UATV
дата 24.04.2018
категорії Україна та ЄС
поділитися
Топ новин на UA|TV