У Каневі стартував Міжнародний економіко-гуманітарний форум Ukrainian ID (ФОТО)

uatv
07.06.2019
Фото Ukrainian ID

Сьогодні, 7 червня, у Каневі розпочав роботу другий Міжнародний економіко-гуманітарний форум Ukrainian ID.

Відкрив захід перший президент України Леонід Кравчук. Офіційна частина розпочалася з покладання квітів до пам’ятника Тарасу Шевченку.

“Тут, у Каневі, шляхами і стежками Кобзаря прийдуть в Україну нові ідеї, завдання, і нам повірять, – наголосив він у своїй промові. – В хаті мого діда в одному кутку стояли образи, в іншому – портрет Шевченка в рушниках. Якщо звідси, з Канева, підняти весь народ, ми подолаємо всі труднощі. І я бажаю всім присутнім почати здійснювати це вже сьогодні”.

На форум прибули світові експерти в галузі економіки, культури, інфраструктури, енергетики, екології та комунікацій задля того, щоб випрацювати стратегію успішного розвитку України.

Серед головних спікерів – Тічо Жупанчич, екс-держсекретар урядового офісу з питань розвитку та політики європейської згуртованості Словенії, Др. Ернст Райхель, німецький дипломат, посол ФРН в Україні, Джон Хербст, відставний американський дипломат та посол США в Україні й Узбекистані та інші.

Сьогодні в рамках заходу відбудуться чотири панелі з питань економіки, суспільства, освіти й цінностей, та одна дискусійна панель.

Група експертів розглядатиме та вирішуватиме питання економічного розвитку України до 2030 року, викликів і перспектив децентралізації, освітніх процесів, нової безпекової стратегії країни, у якій людина є найвищою цінністю.

Водночас на форумі триватиме дискусійна платформа з питань ефективної енергетичної стратегії: “Консенсус 3хЕ: Енергетика, Економіка, Екологія”.

“Я вітаю усіх присутніх із тим, що Канів вдруге став епіцентром глобального діалогу з найважливіших питань, – акцентувала, вітаючи гостей, президент форуму Наталія Заболотна. – Сьогодні весь світ знає, що українці готові до відчайдушної боротьби за права і свободи. Я розумію, що розпочавши цей шлях разом тут, у Каневі, ми його обов’язково подолаємо. Впродовж двох днів ми працюватимемо над “Конституцією цінностей”, що стане дороговказом, вказівником до духовного серця України”.

Також під час першого дня форуму на Тарасовій горі відбудеться церемонія нагородження лауреатів щорічної міжнародної премії Ukrainian ID Awards, яку присуджують видатним громадським діячам за гуманізацію суспільства, розвиток економіки і примноження культурного капіталу. Торік першим лауреатом премії став український режисер Олег Сенцов, якого незаконно утримують у російській в’язниці.

Джерело UATV
дата07.06.2019
категорії Новини партнерів
поділитися

Схожі новини


Топ новин на UA|TV

×