У Каневі нагородили лауреатів Міжнародного економіко-гуманітарного форуму Ukrainian ID (ФОТО)

uatv
10.06.2019
Фото Ukrainian ID

У Каневі на Тарасовій горі відбулась церемонія нагородження лауреатів щорічної міжнародної премії Ukrainian ID Awards.

Про це повідомляє UATV.

Обирали номінантів члени організаційного комітету та визнані світові лідери думок. Нагородами відзначили Катерину Гандзюк, Фонд Родини Богдана Гаврилишина та Іллю Бондаренка.

Катерина Гандзюк – громадська діячка, нагороджена (посмертно) за незламне прагнення до справедливості та громадянську гідність. Вона захищала інтереси місцевої громади у Херсонській міській раді, а до того працювала в структурах ООН. Нагороду буде передано батькові – Віктору Гандзюку.

Фонд Родини Богдана Гаврилишина, який розробляє та реалізує програми для молоді, отримав нагороду за вагомий внесок у гуманізацію суспільства. Богдан Гаврилишин разом із 9 почесними авторами, серед яких, зокрема, Мирослав Попович, Любомир Гузар, Іван Дзюба та Володимир Горбулін, створили “Українську хартію вільної людини”.

Зазначається, що фонд було створено дружиною та дітьми Богдана Дмитровича Гаврилишина, щоб сприяти розвитку України. Програми фонду інтегрують успішний європейський та світовий досвід, об’єднують лідерів думок, змушують системно мислити, змінюють імідж країни у світі та формують екосистему для пришвидшення змін.

У номінації за примноження культурного капіталу відзначили юного скрипаля-віртуоза та композитора Іллю Бондаренка, який представляв Україну у десятках країн світу. Він виступав у Білому домі перед родиною президента США, коли йому було 13 років, а його авторський музичний твір “Медитації на тему насильства”, присвячений загиблим на Донбасі воїнам та проблемам глобального миру, виконували у Нью-Йорку під час зустрічі Папи Римського Франциска з послами ООН. Також він грав на благодійному балу принца Гаррі у Лондоні (2014), під час якого було зібрано 1,5 мільйона фунтів для країн, в яких відбуваються військові дії. Його називають наймолодшим послом культурної дипломатії України, зокрема, за виступи на Юнацькій Олімпіаді в Аргентині в жовтні 2018 року, на Зимових Олімпійських іграх у Південній Кореї в лютому 2018 року.

“Ukrainian ID Awards – це відзнака за видатні досягнення й ефективні практики задля процвітання та гуманізації людства, вона покликана стимулювати відповідальний розвиток суспільства. Наш оргкомітет продовжує практику відзначення тих людей, які зробили чималий внесок у розвиток людини та суспільства, але досі не були гідно відзначені в Україні та за кордоном”, – наголосила президент Міжнародного економіко-гуманітарного форуму Ukrainian ID Наталія Заболотна.

Нагадаємо, торік першими лауреатами премії Ukrainian ID Awards стали український режисер та бранець Кремля Олег Сенцов, екс-міністр фінансів України Наталія Яресько та відома українська благодійниця, очільниця Міжнародного благодійного фонду “Давай допоможемо” Ольга Бондаренко.

Як відомо, другий Міжнародний економіко-гуманітарний форум Ukrainian ID розпочав роботу 7 червня.

Фото надані партнерами UATV.

Джерело UATV
дата 10.06.2019
категорії Новини партнерів
поділитися

Схожі новини


Топ новин на UA|TV

×