У Кабміні працюватиме міжвідомча рада із захисту фінансової допомоги ЄС

uatv
06.02.2020
Фото UATV

Віцепрем’єрміністр з питань європейської та євроатлантичної інтеграції Дмитро Кулеба запустив роботу міжвідомчої координаційної ради з питань протидії порушенням, які впливають на фінансові інтереси України та Євросоюзу.

Про це повідомляє UATV з посиланням на Урядовий портал.

Раду створили ще 25 жовтня 2017-го року відповідною постановою Кабміну, проте з того часу вона так і не розпочала роботу.

“Ми наводимо лад і запускаємо створення системи надійного захисту фінансової допомоги ЄС від будь-яких порушень. Системна координація дозволить Україні ефективно залучати ресурси Євросоюзу”, – зазначив Дмитро Кулеба.

За його словами, у перспективі такий захист фінансової допомоги Євросоюзу дозволить збільшити довіру до нашої країни і розширити обсяг допомоги.

Серед обов’язків, які будуть покладені на новостворену координаційну раду – координація дій органів виконавчої влади з виявлення та протидії фактам шахрайства з фінансовими ресурсами та послугами ЄС. Зазначається, що такий контроль передбачений у шостому розділі Угоди про асоціацію України та ЄС “Фінансове співробітництво та положення щодо боротьби із шахрайством”.

Наступне засідання міжвідомчої координаційної ради відбудеться за два місяці, у квітні 2020-го року.

Нагадаємо, у ЄС змінилися правила отримання віз.

Джерело Урядовий портал
дата 06.02.2020
категорії Україна та ЄС
поділитися

Топ новин на UA|TV